Skip to main content
los

Změny v sezóně 2018-2019

Ještě nebylo dohráno MS 2018 v Rusku a už se fotbalisti připravují na další sezónu.

V klubu SK Rejšice došlo po letech k mnoha změnám. Předně elitní A tým sestoupil po 4 letech z krajského přeboru do středočeské Sport Invest I.A třídy. Novým trenérem se stal Zdeněk Jakubec. Úspěšný trenér Mirek Hruška, spolutvůrce rejšického zázraku, zůstává v klubu na pozici sportovního manažera. První trénink již proběhl ve středu 11.7. Plánována jsou následující přípravná utkání:

neděle 22.7.2018 18:00 Velim – SK Rejšice 0:2 (0:2), branky: Klíma z pen., Hlaváč.
středa 25.7.2018 18:00 Polaban Nymburk – SK Rejšice 2:1.
sobota 28.7.2018 09:30 SK Rejšice – Stará Boleslav 8:5 (7:0), branky: Jaroš 3, Falta 2, Fidrich 2, Klíma.
sobota 4. 8.2018 10:30 SK Rejšice – Chotětov 6:0 (2:0), branky: ?, ?, Jaroš, Hlaváč 3.

Na losovacím aktivu 12.7. v Praze byl po naší námitce dohodnut hrací den domácích utkání sobota 10:30. K prvnímu mistrovskému utkání pojedeme v neděli 12.8. do Českého Brodu, kde se od 17:00 střetneme s místním B týmem.

Náš B tým završil třetí rok v okresním přeboru nádherným čtvrtým místem. Nicméně zhruba třetina týmu ukončila hráčskou kariéru, třetina se rozhodla odejít do jiných klubů a třetina doplní kádr A týmu. Z důvodu nedostatečného počtu hráčů nebyl B tým do další sezóny přihlášen do žádné ze soutěží FAČR.

Změny zasáhly i minižáky. Trenérovi T. Dvořákovi se podařilo rozšířit jejich počet natolik, že postavil do soutěže dokonce dva týmy, A a B. Rozšíří se i jejich vedení. Losovací aktiv okresních soutěží, který se konal ve čtvrtek 19.7. od 17h v Řepově přisoudil A minižákům v Divizi II.B za soupeře FK Krnsko,  FC Sporting MB B a TJ ZD Kostelní Hlavno. B minižáci byly nasazeni do Divize III.B se soupeři SK Bezno-Sovínky/TJ Sokol Chotětov, SK Klášter n. J. a FC Horky n. J. Termíny a místa turnajů budou známy až 23.8.