SK Rejšice – SK Slaný

3 - 2
Celkový čas

Report

Branky: 16. Kořínek Filip, 58. Bělík Zdeněk, 78. Pečínka Vít – 2. Stožický Lukáš, 20. Maroušek Jan.

Rozhodčí: Burian Michal – Glogar Lukáš, Šesták Matěj. Delegát: Zeman Libor.

S obrovskou chutí potvrdit tři body ze Semic a také s pocitem „pravého“ prvního jarního domácího utkání, chtěli rejšičtí soupeře, co nejdříve rozcupovat.

Bez trenéra M. Hrušky, který pobývá na dovolené, ale utkání pozorně sleduje, se Rejšice na soupeře natlačily s takovou chutí, až nezvládly ubránit první hostující protiútok a zkoprněle přihlíželi krásnému zakončení, 0:1. Brankář Výda neměl nárok.

Domácí to nerozhodilo, naopak ještě přidali v úsilí a v 15. minutě se dočkali zaslouženého vyrovnání z kopačky F. Kořínka.

Po rozehrání se dál tlačili za vedoucí brankou, ale po dalším hostujícím protiútoku opět inkasovali, 1:2. Do poločasu diváci sledovali úpornou snahu domácích utkání otočit. Rejšice postupně zahazovaly jednu gólovou šanci na vyrovnání za druhou. Hosté už, pro domácí díky bohu, třetí brejk nevyužili, jelikož rejšické podržel brankář Výda.

Druhý poločas změnu nepřinesl, stálá domácí převaha dlouho nenesla své ovoce. Vyrovnávací, případně vítězný gól visel doslova na vlásku, ale ta koncovka …

Nakonec se rejšickým podařilo utkání obrátit, když nejprve v 58. minutě vyrovnal Z. Bělík a 12 minut před koncem korunoval výborný výkon rozhodující, třetí brankou V. Pečínka.

Zasloužené tři body zůstaly doma a hráči si tak mohli užít zasloužené ovace svých diváků.