sestava Semice - Rejsice

Rozhodčí: Glogar Petr – Paukner Karel, Šesták Vojtěch. Delegát: Myška Michal.

123 diváků.

K výhře stačil Rejšicím první poločas

Semice – Zápas dvou celků ze spodní části tabulky vyšel o dost lépe Rejšicícm. Už během prvního poločasu vstřelili hosté pět branek a ve druhém dějství dali jednou brankou výsledku definitvní podobu.

Během třinácti minut čtyři branky

Rejšice vycházely na samotném začátku utkání ze zajištěné obrany a vydávali se do rychlých protiútoků. Jeden se hostům podařil hned v úvodu a byla z toho úvodní branka. Ve 2′ po rohovém kopu tečoval Bým míč lehce do branky – 0:1. Vstřelená branka hosty uklidnila a na jejich hře bylo znát sebevědomí a utkání dostali pod svojí kontrolu. Navíc se povedlo fotbalistům Rejšic v rozmezí třinácti minut přidat další čtyři branky. O druhou branku utkání se postaral střelec té první a tak ve 23′ poslal Bým svůj tým do dvougólového vedení. Již o další čtyři minuty bylo vedení už tříbrankové po zakončení Falty. Ve 33′ přidal další branku Bělík – 0:4. Parádní pasáž hostů korunoval ve 36′ Zikmunda – 5:0. Domácí hráči nekladli žádný odpor a byli jako po těžkém KO.

I Bělík dvougólovým střelcem

Rejšičtí nastoupili do druhého poločasu s taktikou udržet míč co nejdéle pod kontrolou a nepouštět se do žádných tvrdých osobních soubojů a zkusit přidat ještě nějakou branku. Výsledek mohl být vyšší, ale šance zůstaly nevyužity. Gól přišel v 78′ po střele Bělíka – 0:6.

Ohlasy k zápasu

SK Rejšice

Karel Uhlík, asistent trenéra: „Na mistrovské utkání do Semic jsme odjížděli s vědomím, že je to pro nás za dané situace klíčové utkání a jen vítězství nás může odrazit k postupu tabulkou. Bylo to z naší strany povedené utkání a domácí tým nám to velmi usnadnil, podal ve všech řadách slabý výkon.“

Autor: Petr Huttr