1 - 2
Celkový čas

Report

Branky: 81. Bříza Štěpán – 50. Herman Martin, 55. Kopecký Radek.

Rozhodčí: Svoboda Jindřich – Trumpus Zbyněk, Zdeněk Josef. Delegát: Macháček Milan.

Po nešťastné “domácí” premiéře jsme zajížděli na hřiště našeho snad nejméně oblíbeného soupeře. První poločas
probíhající za stálého deště jsme měli pod kontrolou, hru jsme si nekomplikovali a opět si vytvářeli šance. Domácí
hrozili jen díky tlaku od hlavního rozhodčího, který domácí doslova tlačil k naší bráně pomocí standartních situací.
Neproměnili jsme 4 gólové šance, a tak poločas skončil bez branek. Druhý poločas začal opět naším tlakem, který
vyústil v branku M. Hermana, kterému předcházela krásná kombinace Laciny a Fingerhuta. Nepolevili jsme a
dál se snažili domácí dostat na kolena. Povedlo se nám to ze závaru po rohovém kopu, kdy vše před sebou prostřelil Radek Kopecký a zařídil vedení 2:0. Bohužel, další obrovské příležitosti Bělíka, Hermana, Zörklera zůstaly nevyužity, a tak mohl začít úřadovat opět pan rozhodčí, který pomáhal domácím jednou standartní situací za druhou. Z jedné z nich se také domácím podařilo snížit. Nervózní závěr utkání, kdy domácí zahrávali v nastaveném čase 5 rohových kopů, již naši kluci zvládli a přivezli tak z horké půdy tři veledůležité body.