Valné hromady

VV SKFS rozhodl o odložení termínu konání Valné hromady SKFS na 6. května.


Předseda Okresního fotbalového svazu (OFS) Mladá Boleslav valnou hromadu na základě plné moci s ohledem na protiepidemiologická opatření Vlády opět odložil, tentokrát na 20.března.


Většina Výkonného výboru SK Rejšice se hlásí k iniciativě Fotbalová evoluce, kterou rozjeli osobnosti fotbalu i kultury.
Chceme fotbalová utkání bez postranních úmyslů a s výsledky podle sportovního umění. Chceme lepší atmosféru a respekt nejen na hřišti, ale i kultivovanost v hledišti.
Rozhodčí už nechceme ve vedení fotbalových svazů, v žádné volené funkci, na žádné úrovni. Proto SK Rejšice budou na Valných hromadách volit alternativní kandidáty.


Protiepidemiologická opatření Vlády znemožnila konání Valné hromady Okresního fotbalového svazu (OFS) Mladá Boleslav 8. ledna. Nový termín je 6. února. Na programu je mimo jiné volba předsedy a volba členů Výkonného výboru.

Následovat bude Valná hromada Středočeského krajského fotbalového svazu (SKFS) 4.března a také volba předsedy a volba členů Výkonného výboru.

Před odloženým mistrovstvím Evropy, které má vypuknout 11. června 2021, se má uskutečnit Valná hromada FAČR a budou se na ní volit noví členové Výkonného výboru a předseda asociace. Čtyřleté mandáty současného vedení FAČR totiž vyprší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SK Rejšice

Jsme jediný spolek v malé obci primárně zaměřený na sportovní činnost.
Řídíme se mottem: „Dělej, co tě baví!“. Chceme bavit fotbalem nejen sebe, ale i své fanoušky. Stejně tak rozvíjíme i naše mimo sportovní aktivity.

Příští zápas "A" tým

SK Rejšice "A" - TJ Sokol Pěčice (On time)