SK Rejšice „A“ – TJ Záryby

5 - 4
Celkový čas

Report

Střelci: 3. Zuna David, 23. Hlaváč Vratislav, 44. Hlaváč Vratislav, 71. Mynář Radek, 82. Mynář Radek – 54. Školák Matěj, 71. Školák Matěj, 74. Mareček Filip, 80. Školák Matěj.

Rozhodčí: Bekešský Ondřej – Benák Petr, Šmejkal Jiří.

Delegát: Holý Václav.

40 diváků.

Rejšice už nejsou poslední, z jasného zápasu ale udělaly ještě drama

Vstup do utkání, na který po předešlém kole žehral trenér Kokoška, se fotbalistům Rejšic povedlo proti Zárybům pohlídat na jedničku (3:0). Problémem se ale ukázal pro změnu druhý poločas. Hosté nacházející se rovněž v suterénu A-třídní tabulky rozjeli stíhačku a za stavu 4:4 se deset minut před koncem začínalo znovu. Odraz z poslední příčky tak vzal do rukou až jarní střelecký tahoun Rejšic. Radek Mynář svou druhou brankou v utkání rozhodl.
„První půle pohodová, ve druhé katastrofa,“ glosoval čtyři inkasované góly během slabé půlhodinky trenér Rejšic Luděk Kokoška. „Naštěstí to kluci nevzdali a dali pátý gól,“ ocenil.

Pro Záryby se pět inkasovaných gólů stalo v jarních venkovních odvetách prakticky normou, tentokrát se ale tým z odfláknutého prvního poločasu zmátořil.

„První poločas jako by se po hřišti pohybovaly pouze naše stíny. Chyběl pohyb, důraz, kupili jsme chyby v rozehrávce,“ komentoval třígólovou nadílku jeden z trenérů František Šindelář.
Do druhé půle vyběhl na hřiště úplně jiný tým. „Zvedli jsme sebevědomí, zpřesnili hru, začali více využívat křídla a sypali do vápna jeden centr za druhým,“ popsal Šindelář, co předcházelo návratu do hry o body.

Jenže ty nakonec i tentokrát proklouzly mezi prsty. „Hloupou chybou v obraně jsme soupeři umožnili ještě jednou skórovat. Je smutné, když dáme venku čtyři góly a nevyhrajeme. První půle nás stála body,“ dodal zklamaný Šindelář. Jarní otloukánek (bilance 0-1-9) má na předposlední Rejšice už jen pět bodů k dobru. Pořadí skupiny nově uzavírá FC Mělník.