SK Rejšice – TJ Sokol Nové Strašecí

6 - 1
Celkový čas

Report

Rozhodčí: Burian Michal – Glogar Lukáš, Jarolímek Roman. Delegát: Míka Ladislav.

120 diváků.

Branky: 15. J. Zorkler , 40. J. Zorkler , 66. V. Pečínka , 70. D. Zikmunda , 73. F. Kořínek , 81. F. Kořínek – 42. P. Svoboda

Nové Strašecí vyhrálo své poslední utkání na půdě Libiše, ale zápas v Rejšicích se vůbec nepovedl. Hosté odjeli s šesti inkasovanými góly. V zápase se dvakrát trefili Zörkler a Kořínek.

Dvakrát se trefil Zörkler, ale Svoboda korigoval

Rejšice vstoupily do utkání velmi aktivně a v prvních deseti minutách si vypracovaly tři šance. Ve 3′ pálil nebezpečně Bělík, ale mimo. O tři minuty později zkoušel své štěstí Kořínek, ale proti byl připravený Javůrek. V 10′ se ani do třetice nepovedlo domácím otevřít skóre, když v dobré pozici po nahrávce Zörklera střílel Falta, ale hostující obrana střelu zblokovala.

Domácí měli rychlý přechod do útočné fáze a po jednom útoku byl v 15′ na konci celé akce Zörkler, který poslal Rejšice do vedení – 1:0. Další změna stavu přišla až ve 40′ a to opět po zakončení Zörklera – 2:0. Hostující fotbalisté ale přeci jen odcházeli do kabiny o něco veselejší, když vykřesali naději a snížili na rozdíl jedné branky. Ve 42′ postupoval sám na brankáře Svoboda a snížil – 1:2.

Rejšice přidaly čtyři branky

Druhý poločas začal stejně jako poločas první. V 55′ pálil Zörkler, ale přestřelil. V další šanci se po hodině hry octil po centrovaném míči Falta, ale jeho hlavička branku nepřinesla. Branka padla až v 66′ poté, co Kořínek přihrál Pečínkovi a ten navýšil vedení domácích – 3:1. Snížit mohl Kapek, ale nedal a to zlomilo odpor hostů do dalšího průběhu utkání.

Navíc v 70′ to bylo už o tři branky po střele Zikmundy – 4:1. I další dvě branky přišly z kopaček domácích, konkrétně z kopaček Kořínka. Hned v 73′ se Kořínek trefil poprvé – 5:1. Konečnou podobu výsledku dal Kořínek v 81′ – 6:1.

Autor: Petr Huttr