SK Rejšice „A“ – SK Poříčany

4 - 0
Celkový čas

Report

Třetímu domácímu zápasu dominovala jedna jediná otázka, která se skloňovala ve všech blízkých i odlehlých hospodách. Vyhrají už konečně Rejšičtí svůj domácí zápas a zajistí si dvě klidné cesty pro dva nadcházející zápasy v Novém Strašecí a Zbuzanech?

Odpověď byla až na prvních deset minut, kdy se domácí dostávali do zápasu, jednoznačná. Po zmíněné vlažnější desetiminutovce začaly Rejšice dominovat a soupeře klidnou, kombinační a hlavně běhavou hrou k ničemu nepustili. V 18. minutě, po čítankové kombinaci zakončené Bělíkovou kolmicí, se dostal do úniku agilní Zikmunda, zasekávačkou položil na zem hostujícího obránce a pod gólmanem zavěsil. 1:0. Po deseti minutách si opět Zikmunda pohrál s hostující obranou, od brankové čáry našel z druhé vlny nabíhajícího Bělíka a ten se v těchto situacích nemýlí. 2:0.

Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu, domácí se stále tlačili do šancí, ale z mnoha střel proměnili „pouze“ dvě. Po chybě hostující obrany a následné pohledné domácí kombinaci, trefil poloprázdnou branku znovu domácí play maker Bělík. 62. minuta 3:0. Čtvrtá branka padla po perfektním centru režiséra Bělíka, který našel hlavu jednoho z dalších hráčů, který odehrál fantastické utkání, Laciny a ten korunoval svůj bezchybný výkon v obraně brankou. 83. minuta a 4:0. Hosté byli rádi za dohrávání zápasu v polotmě, protože pouze ta domácím znemožňovala přesnější řešení útočných akcí. Rejšice tedy porazily Poříčany zaslouženě 4:0 a konečně uspokojili domácí fanoušky.

Branky: 18. Zikmunda David, 29. Bělík Zdeněk, 62. Bělík Zdeněk, 83. Lacina Radek.

Rozhodčí: Baroch Lukáš – Kosina Ladislav, Zdeněk Josef. Delegát: Prislupský Martin.