Celkový čas

Report

Rozhodčí: Benák Petr – Šmejkal Jiří, Hron Karel. Delegát: Halaš Josef.

100 diváků.

Rejšice – V zápase dvou týmů ze spodu tabulky si Rejšice s chutí zastřílely a připsaly si první tříbodový zisk v sezóně.  Rejšice v utkání rychle vedly o dvě branky a i přes snížení, dokázali přidat další tři branky a zaslouženě vyhrái.

Obránce Pečínka dvougólový za dvacet minut

Rejšicím vyšel úvod zápasu. Po centru Maňase se hlavou prosadil Pečínka – 1:0. Ve 20′ se situace opakovala a Pečínka přidal další branku – 2:0.

Po více než půl hodině hry střílel nepřesně hostujcí Holler. Domácí drželi míč na svých kopačkách a po nahrávce Sameše střílel nepřesně Kučera.

Dvakrát se v utkání trefil i Fingerhut

Po hodině hry byl faulován Volavka. Sedláček penaltu se štestím proměnil a vykřesal hostům naději. Hned o deset minut později se pískala penalta i pro domácí. Tu proměnil Kořínek a vrátil domácím vedení o dvě branky – 3:1.

Poté si v 77′ vzal míč Maňas a prošel přes tři hráče Poříčan a připravil lahůdku pro Fingerhuta, pro kterého už nebyl problém míč uklidit – 4:1. Pět minut před koncem dal výsledku definitivní podobu Fingerhut – 5:1.

Autor: Petr Huttr