Skip to main content

SK Rejšice SG – SK Strašnov SG 3:4 (1:1)

Report

V dosud nejteplejším dni roku za úmorného vedra 37°C nastoupily oba týmy bez profi brankáře a prakticky možnosti střídat. V souběžně hraném utkání v Jabkenicích totiž nastoupili 4 rejšičtí hráči proti hasičům ze Smilovic. Někteří hráči Strašnova nastoupili již zahřátí, protože dorazili na jízdních kolech. Také se ujali vedení. Za domácí do poločasu vyrovnala posila z Luštěnic, „Kečup“. Po čtvrt hodince přišla vhod pauza na pití a správce Šimek pustil na chvilku i umělé zavlažování. Hosté šli znovu do vedení, dokonce dvojnásobného. Trpělivě čekali na výhodnou situaci a rychle udeřili. Domácí, pro které to byla obnovená premiéra, se nezkušeně hnali do útoků a často ztráceli míče. Přesto dokázali snížit Mirkem Hruškou, po uličce do vápna. Strašnov z rohu hlavou opět gólově utekl. Jiskru naděje vykřesal z trestného kopu přes zeď Vláďa Rys. I přes veškerou snahu hlavního rozhodčího, Petra Nováka, o nastavení utkání, nepodařilo se rejšické staré gardě, před celkem slušnou návštěvou, vyrovnat.

Poděkování patří J. Šimkovi za přípravu hřiště, P.Štiplové, M. Rysové a hostinské Nastoupilové za přípravu občerstvení, rozhodčímu P. Novákovi, který vážil cestu rovnou až z Mostu a Chomutova a všem hráčům za účast, výkon a přežití bez úhony. Odveta se plánuje na podzim.

SK Rejšice: ? – Boháček Tomáš, Danda Martin, Štipl Luděk, Pluhař Josef – Hřebík Roman, Hruška Miroslav, Rys Vladimír, Hofírek Lubomír – Boháček Martin, Mráz Josef, „Kečup“.

SK Strašnov: Netušil – Kvaizar, Pinkas, Knotek, Prskavec, …

Podrobnosti

DatumČasSezóna
24.6.201618:002016

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  SK Rejšice

  Jsme jediný spolek v malé obci primárně zaměřený na sportovní činnost.
  Řídíme se mottem: „Dělej, co tě baví!“. Chceme bavit fotbalem nejen sebe, ale i své fanoušky. Stejně tak rozvíjíme i naše mimo sportovní aktivity.

  Příští zápas "A" tým

  FK ČÁSLAV "B" - SK Rejšice (On time)