Branky: 65. Lacina Radek – 14. Horel Marek, 22. Krůta Jakub, 41. Počta David.

Rozhodčí: Čermoch Jakub – Kovář Otto, Velebil Tomáš. Delegát: Beneš Michal.

100 diváků.

Po vydařené a odmakané zimní přípravě započali rejšičtí svoje jarní tažení krajským přeborem na umělé trávě v
Mladé Boleslavi. Tradičně prvních 15 minut nepůjčili soupeři míč, ale poté se nestačili divit. Tři střely hostí skončily
za zády Libora Nováka, který si za celý zápas jinak na míč nesáhl. Utkání se naši kluci pokoušeli zvrátit ve druhém
poločase, ale heroický výkon soupeře spolu s naší velmi špatnou koncovkou přinesl jen snížení na konečných 1:3.
Hosté si odvezli tři důležité body v boji o setrvání v krajském přeboru.
Rejšický kouč Miroslav Hruška, který si přípravu chválil, zažil smolnou premiéru. Rejšice navázaly na
nepovedený závěr podzimu, z posledních čtyř kol mají jen jeden bod a vidina divize se jim vzdaluje. „Rozhodl první
poločas. Dostali jsme tři góly z ničeho a, ač jsme byli fyzicky i technicky lepší než Beroun, takovou ztrátu už jsme
dohnat nedokázali.“, uvedl Miroslav Hruška po porážce 1:3. „Klukům nemůžu nic vyčítat, bojovali, makali, ale