SK Rejšice „A“ – TJ Sokol Vraný 7:0 (4:0)

7 - 0
Celkový čas

Report

Rejšice v druhém poločase pohárového utkání v týdnu nastřílely 6 branek a jejich soupeř přijel tentokrát jen s jedním náhradníkem do pole. Tyto indicie dodávaly optimismu. Přišedší diváky navíc bavil svým humorem vždy dobře naložený bývalý ligový rozhodčí Pavlín Jirků, který se dokonce chopil mikrofonu a funkce hlasatele. Brzy se přidali i domácí plejeři. Za 10 minut to bylo 2:0. Zikmunda v samostatném úniku z půlky místo střely nebo kličky brankáři přihrál doprava na dobíhajícího Bělíka před prázdnou bránu. Pak Kořínek z pravého křídla nacentroval na zadní tyč a Sameš rybičkou v pádu zvýšil hlavou vedení. V poločase bylo rozhodnuto. Bělík získal na polovině míč, narazil si s Kořínkem, individuálně se prosadil přes obránce do pokutového území a brankáři nedal šanci. Trestný kop okolo rohu velkého vápna s tečí zdi poslal Kořínek rovnou do sítě. Nicméně hosté se nevzdávali a nic nevypouštěli. Herní převaha a hlavně střelecká potence byla však na domácí straně. Trenér Hruška mohl po dalších dvou gólech prostřídat celou lavičku. Dufkovu zpětnou přihrávku po zemi nasměroval Falta do břevna, od kterého se míč odrazil již za čarou zpět do pole. Což potvrdil i asistent rozhodčího. Jonovu přízemní střelu z 15 m po rozehraném rohovém kopu ještě brankář vyrazil, ale jen před Pečínku, který neměl problém rozvlnit síť opuštěné klece. Potom si Jaroš levou patou přiťukl do vápna posunutí Maňase a pravou krátkým švihem překvapil gólmana. Gólů mohlo padnout ještě více. Fanoušci, kteří odpoledne nepřišli, mohou jen litovat, protože, jak ohlásil „Paša“: „Takové věci můžete vidět jenom v Rejšicích.“. Domácí zůstávají s Hostouní po 5. kole neporaženým týmem a vyšvihli se na luxusní druhou pozici v tabulce krajského přeboru. Šutér Bělík se osamostatnil rovněž na druhé pozici mezi nejlepšími střelci soutěže.

Branky: 9. a 36. Bělík, 10. Sameš, 44. Kořínek, 51. Falta, 55. Pečínka, 69. Jaroš.

Rozhodčí: Pavlíková. ŽK: 1-2. Diváků 75.

Rejšice: Tvaroh – Dufek, Kopecký (71. Karela), Pečínka, Jon – Bělík, Kučera (66. Páník), Falta (78. Krichebauer), Sameš (63. Maňas) – Kořínek, Zikmunda (62. Jaroš).

Vraný: Sailer – Fujdiar, Prágl (46. Hlavatý), Matoušek, Hrebinka – Červenka, Klimpl, Chaloupka, Brožík, Hurt – Hadač.

5.9.2015 SK Rejšice A - TJ Sokol Vraný 7:0 (4:0)