Český lev-Union Beroun – SK Rejšice „A“

0 - 2
Celkový čas

Report

Do zápasu jsme vstoupili velice nervózně. Nedařilo se nám kombinovat, zbavovali jsme se míčů, dělali zbytečné chyby, hráli jsme prostě uspěchaně. Vůbec jsme nevyužívali naše přednosti. Domácí se dostali za první poločas pouze do jediné šance, kdy nás však podržel brankář Martin Výda fantastickým zákrokem. Vedoucí branku jsme dali po naší první krásné kombinaci, kdy perfektní přihrávku Milana Karely zakončil přesně Zdeněk Bělík. Branka přinesla klid na naše kopačky a do konce poločasu jsme hostům nepůjčili míč. Do druhého poločasu jsme šli s cílem nedostat branku a připravit se na tlak Berouna, který z mého pohledu hrozil jenom dlouhými nákopy za obranu. Obrana Rejšic s výborným Výdou v zádech byla velice spolehlivá. Naopak my jsme se dostávali do brankových příležitostí, jmenovitě Karela, Bělík a Zikmunda, který trefil dokonce břevno. Nicméně po jeho krásné křídelní akci se trefil nechytatelně k tyči Milan Karela. Naše další branka nebyla uznána, čemuž se divila i domácí lavička. Zápas jsme zvládli výsledkově, s herním projevem to bylo slabší, ale vítězství hráčům dodá sebevědomí do dalších zápasů.

Branky: 38. Bělík Zdeněk, 66. Karela Milan. 105 diváků. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4.