Skip to main content
Teichel Rathaus

Zahraniční zájezd

Zájezd se vydařil náramně. Počasí optimální, cesta po D8 přímá, příjezd v rekordním čase, pohostinnost na obvyklé úrovni, sportovní výsledek nad očekávání. Pořadatelé připravili, namísto jednoho utkání, turnaj čtyř, každý s každým 2×30 min. Kouč Karel Uhlík namíchal sestavy do jednotlivých utkání takovým způsobem, že si zahráli všichni a navíc předčily všechny své soupeře. Už úvodní bombastický gól bundesligových parametrů Ondřeje Jona zchladil veškeré naděje hostitelů. Posuďte sami:

SG Traktor Teichel A – SK Rejšice 0:4, branky Jon, Hruška, Hanuš, Boháček Mir. (pen.).

SG Traktor Teichel jun. – SK Rejšice 0:2, branky Kučera, Baško.

SG Traktor Teichel B – SK Rejšice 2:5, branky Krichebauer, Dufek, Hanuš, Kopecký, Putorík.

Snad jen společenský večer, i přes tradiční atraktivní kulturní vystoupení, neměl patřičnou účast. Pořadatelé připravili jako překvapení projekci vybraných fotografií z historie vzájemných návštěv.

—————————————————

Ve dnech 24.-25.6.2017 zajiždíme autobusem do Německa, kde sehrajeme přátelák s družebním SG Traktor Teichel, který vede krajskou Oberligu, pátou nejvyšší ligovou soutěž a zároveň druhou, která není celostátní. Společenský sobotní večer bude zároveň loučením s 50letou tradicí vzájemných návštěv a utkání.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


SK Rejšice

Jsme jediný spolek v malé obci primárně zaměřený na sportovní činnost.
Řídíme se mottem: „Dělej, co tě baví!“. Chceme bavit fotbalem nejen sebe, ale i své fanoušky. Stejně tak rozvíjíme i naše mimo sportovní aktivity.