Skip to main content

Platba členského ročního příspěvku 2022

Valná hromada klubu SK Rejšice, z.s., která se konala 14. 6. 2022 schválila výši členského ročního příspěvku spolku za kalendářní rok 2022 pro dospělé na 700 Kč a pro mládež na 300 Kč a uložila všem členům jej bezhotovostně zaplatit na bankovní účet klubu do konce července 2022.

Letos budou příspěvky opět placeny na účet klubu prostřednictvím Platebního portálu Středočeského kraje, včetně využití možnosti naskenování QR kódu nebo platby kartou.

Jak to funguje zjistíte zde.

Jde o jednoduchý systém pro placení jakýchkoliv poplatků, které občan či uživatel služeb v kraji potřebuje uhradit. Zapojeni mohou být obce, školy, školky, zájmové kroužky či sportovní organizace. A tedy i fotbalové kluby.

Chci zaplatit.

Pro urychlení pravidelných ročních plateb můžete použít i chytrý telefon a skenovat níže uvedené QR kódy. Kdo nepoužije ani tuto metodu, číslo bankovního účtu pro bezhotovostní převod najde v sekci KONTAKT.

Klubový příspěvek 2022 700 Kč
Klubový příspěvek 2022 700 Kč
Klubový příspěvek 2022 300 Kč
Klubový příspěvek 2022 300 Kč

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


SK Rejšice

Jsme jediný spolek v malé obci primárně zaměřený na sportovní činnost.
Řídíme se mottem: „Dělej, co tě baví!“. Chceme bavit fotbalem nejen sebe, ale i své fanoušky. Stejně tak rozvíjíme i naše mimo sportovní aktivity.

Příští zápas "A" tým

FK ČÁSLAV "B" - SK Rejšice (On time)