Skip to main content
Mikolanda skóroval

Mikolanda skóroval

Fotbalisté Lhoty nestačili v domácím zápase 6. kola přeboru Středočeského kraje na Rejšice. A nepomohla jim ani branka bývalého ligového útočníka Petra Mikolandy, který hrál mimo jiné za Viktorii Žižkov či anglický West Ham United. Naštěstí pro domácí jim trefa jednatřicetiletého hráče stačila alespoň na bod za prohru po penaltách. Podívejte se na video.

Mikolanda se vloni velkou měrou podílel na postupu Lhoty do krajského přeboru. Ve středočeském celku nepůsobí náhodou – je to srdeční klub jeho nadřízeného z firmy Sport Invest Viktora Koláře.

Jeho trefa ze 73. minuty znamenala vyrovnání na 3:3, před ním se dvakrát trefil Stanislav Jung.
Hostující branky si rozdělili Matěj Falta, Bohuslav Jaroš a Filip Kořínek. Nováček soutěže ale nakonec prohrál na pokutové kopy.

I přes porážku je Lhota na solidním sedmém místě tabulky. Soutěž vede Hostouň, která sice podlehla Vykáni, ale druhé Rejšice mají o bod méně.

O vyrovnanosti přeboru svědčí i fakt, že osmý celek má na sestupové pozice jen tříbodový náskok. Posledních pět týmů získalo shodně 6 bodů.

Zdroj: http://fotbal.idnes.cz/stredocesky-prebor-6-kolo-0y0-/fot_dsouteze.aspx?c=A150916_233507_fot_dsouteze_elv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


SK Rejšice

Jsme jediný spolek v malé obci primárně zaměřený na sportovní činnost.
Řídíme se mottem: „Dělej, co tě baví!“. Chceme bavit fotbalem nejen sebe, ale i své fanoušky. Stejně tak rozvíjíme i naše mimo sportovní aktivity.

Příští zápas "A" tým

FK Slavoj Stará Boleslav - SK Rejšice (On time)