SK Slaný – SK Rejšice „A“ 0:0 (0:0), PK 3:4

0 - 0
Celkový čas

Report

Na tento zápas jsme dorazili s trošku oslabeným kádrem. Přesněji s jedním hráčem na třídání a náhradním brankářem, který byl připraven do pole. Ve velkém teple to nebylo ideální, ale nedalo se nic dělat. Jelikož domácí tým byl pro mě velká neznámá, tak jsem nevěděl, co čekat. Od první minuty už mi bylo jasné, jakým stylem domácí  hrají. Dlouhé nakopávané míče na velice silného kvalitního útočníka. Ve středu hřiště bývalý ligista Galbavý, který měl řídit hru domácích, a na hrotu nepříjemný útočník Ahmed (cizinec). Ve velkém vedru jsme se nemohli dostat do hry. V útočné fázi jsme nepodrželi míče a jelikož domácí vše nakopávali hnedka nahoru, byli jsme trošku pod tlakem, ale obrana s brankáře Liborem Novákem v zádech pracovala celý zápas velice spolehlivě. Do druhé půle jsme si řekli co je potřeba zlepšit, udělal jsem pár změn v rozestavení hráčů a hnedka to bylo znát. 25 min druhého poločasu jsme měli jasně pod kontrolou. Výborně jsme měli odražené míče, střed hřiště byl náš, kde výborný zápas zahrál Martin Herman. Dostávali jsme se do přečíslení, které jsme nedotáhli do koncovky. Když jsme dali gól, tak nebyl uznán pro off-side (nemohu hodnotit). Od 75. min kopali domácí asi 20 standartních  situací, ale naše obrana vše velice spolehlivě vyřešila. Tak zápas skončil 0:0. Penalty jsme konečně zvládli a vezeme 2 body. Celý tým chci pochválit za bojovnost a nasazení, v tomto teple nic příjemného. Rozhodčí nám upřela jasnou penaltu za ruku domácího hráče ve vápně.

Penalty: Lacina, Herman, Bělík, Výda.

Rozhodčí: Navrátilová Pavla – Žáková Dagmar, Šulcová Lucie. Delegát: Helebrant Luboš.