SK Rejšice „A“ – AFK Sokol Semice

0 - 2
Celkový čas

Report

Ve druhém kole Ondrášovka krajského přeboru dorazilo do rejšického areálu, pro domácí tým velmi neoblíbené, mužstvo AFK Sokol Semice. Rejšičtí chtěli potvrdit tři body z Berouna, hosté naopak podpořit domácí výhru z prvního kola.

Utkání začalo podle očekávání, Rejšice se tlačily do prvního gólu, který by je uklidnil, naopak hosté se  nikam nehnali a čekali na svoje šance. Hra domácích byla bohužel ne tak kvalitní a rychlá, aby dokázala obranu hostí překvapit a tak, jak už to bývá, z první vážnější akce skorovali hosté. Ve 30. minutě, po přímočaré akci, si s domácí obranou pohrál hostující útočník Koštýř a s pomocí teče je poslal do vedení. Domácí, kteří byli vývojem zaskočení se stále tlačili do koncovky, leč jejich snaha, vedená především zahuštěným středem semické obrany, byla jalová. A tak z druhé vážnější akce zahrozili opět hosté. Po hrubé chybě domácí obrany na půli hřiště vedli akci po své pravé straně, poté přízemní centr našel volného exligistu Mikolandu a ten se ve 36. minutě nemýlil. Poločas tedy 2:0 ve prospěch hostí.

Do druhé půle udělal domácí trenér dvě změny. Sameše a Kořínka nahradil Fikselem a Korejzou se snahou o rozhýbání křídelní hry a zaměstnání hostujícího středu obrany. Domácí zvýšili svůj tlak, vytvářeli si spoustu šancí a závarů, ale jak nezávisle na sobě proneslo několik diváků, branku by nevstřelili ten den ani do půlnoci. Rejšice tedy opět nedokázaly porazit pro ně velmi nepříjemného soupeře a prodloužily si s ním neúspěšnou sérii do jarní odvety.